Středa, 8 února, 2023
- Komerční sdělení -aktuálně

S kvalitním hromosvodem se nemusíte bát žádné bouřky

Nejen děti, ale i mnozí dospělí se bojí bouřek. Může při nich jít o zdraví i majetek. Proto má svá pravidla správné chování se při bouřce v případě, že vás zastihne v okamžiku, kdy jste venku. My se však podíváme na způsob, jak ochránit před bleskem svůj majetek. Jedním z populárních a ověřených způsobů, je montáž a instalace hromosvodů.

Požádejte o pomoc Hromy Bischof

Pokud jste z Prahy, Středočeského kraje, ale i z jiných krajů ČR, můžete se obrátit na společnost Hromy Bischof. Na trhu je více než 30 let, disponuje mnoha povinnými i dobrovolnými certifikacemi a profesními zkouškami. Dodržuje všechny legislativní normy, vyhlášky a bezpečnost práce. Pokud jim sdělíte svou poptávku, cenovou nabídku vám vypracují zdarma.

Kontaktovat Hromy Bischof můžete v mnoha případech. Možná stavíte nový dům či jinou nemovitost a uvažujete o koupi hromosvodu. Tady vám odborně poradí a vše s vámi budou konzultovat.

Poptávat u Hromy Bischof můžete také instalaci zábrany proti holubům, revize stávajících hromosvodů i shazování sněhu ze střech. Možná využijete i možnost domluvit si čištění a nátěry okapů. Všechno jsou to služby, které jsou prováděny ve výšce, u nichž se mohou mnozí lidé cítit velmi nekomfortně.

Kvalitní zboží i práce

Společnost vám spolehlivě instaluje kvalitní hromosvody klasické, skryté, vedené po okapovém svodu a aktivní. Vybrat si můžete z mnoha materiálů, a to ze zinkové oceli, mědi, slitiny hliníku, hořčíku, křemíku a nerezové oceli.

Je možné domluvit si pravidelné revize a opravy hromosvodů, pokud budou po revizi potřeba. Revizi hromosvodu je potřeba provést každé 4 roky, ale také v případě, kdy byl dům zasažen bleskem nebo bezprostředně po instalaci hromosvodu.

Na všechny služby v oblasti instalace a revize hromosvodů disponuje firma povinnými i dobrovolnými certifikacemi.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články