Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -aktuálně

Matrace nám zachránila zdraví

Matracekterou jsem si nedávno pořídila se svojí dcerou mi doslova zachránila mé velmi pochroumané zdraví. Dlouhou dobu jsem totiž nákup nové matrace oddalovala a neustále jsem investovala do nových věcí, které jsem často nepotřebovala tak akutně, jako právě matraci. Tento fakt mi ovšem došel až ve chvíli, kdy jsem seděla v čekárně svého praktického lékaře se svými zdravotními problémy. Mým nejzásadnějším problémem byla zejména úmorná bolest krční páteře a zad. Často jsem si díky tomu musela brát také léky na uvolnění, jelikož se má bolest již nedala jinak utlumit. Dneska mě tyto problémy již mým životem naštěstí neprovází. 

Matrace, u které si můžete vybrat tvrdší a měkčí stranu

Matrace, u které si můžete vybrat tvrdší či měkčí stranu je naprosto nenahraditelná. Já osobně miluji tvrdší matrace, dcera zase dává přednost měkčímu spánku. Díky tomu, že je matrace vyrobena z kvalitních sendvičových tří různých PUR pěn, je možné si vybrat měkčí anebo tvrdší stranu matrace pro spánek. Dle libosti tak lze s matrací točit a tím pádem si zvolit takovou tvrdost, na kterou máte aktuálně náladu. Matrace se kromě jiného pokaždé přizpůsobí anatomii lidského těla, a tak se vyspíte pokaždé zcela do růžova. 

Matrace je základem kvalitního spánku

Matrace je základem naprosto kvalitního spánku, který často většina lidí podceňuje. Já jsem bohužel nebyla jiná. Investice do nové matrace není nikterak malou investicí, a tak jí člověk stále odkládá a říká si, že ta stará matrace přece ještě není tak špatná a investice do nové by představovala pouze vyhozené peníze. Opak je ovšem pravdou. Investovat do nové matrace se vyplatí rozhodně dříve než až v momentě, kdy vám vaše zdraví prozradí, že něco není zcela v pořádku a je třeba jednat. Poslouchat signály vašeho těla se tedy rozhodně vyplatí. Já s dcerou nyní neznáme lepší spaní než na našich nových sedmizónových matracích.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články