Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -aktuálně

Vsaďte na jistotu. Kupte si kvalitní matrace od české společnosti Purtex, s.r.o.

Zařizujete svou první ložnici a vybíráte právě matrace? Anebo vám povyrostly děti, už je nechcete u sebe v manželské posteli, a tak je načase koupit jim kvalitní postele a matrace? Možná máte matrace staré, opotřebované a hledáte adekvátní, nebo ideálně lepší náhradu. Ať jsou vaše důvody jakékoli, vsadit můžete na matrace od naší společnosti Purtex, s.r.o.

České matrace z kvalitních materiálů

Společnost Purtex, s.r.o. je na našem trhu již od roku 1995. Dlouhá historie je zárukou bohatých zkušeností. Zároveň se stále posunuje kupředu, sleduje novinky, co se týče materiálů pro výrobu matrací i potahových látek. Vaše zdraví i pohodlí tady mají při vývoji matrací, ale také anatomických polštářů, vždy na mysli. I proto je prodej matrací Purtex s.r.o. tak úspěšný.

Matrace PURTEX jsou pro přehlednost rozděleny do několika kategorií. Jde o matrace 1 + 1, klinicky hodnocené matrace Natur & Dream, luxusní matrace, dětské matrace a akční matrace. Hodit se vám budou i chrániče na matrace, které umí matracím prodloužit životnost a ušetřit vám spoustu práce s případným čištěním nehod, ať už je způsobí malé děti nebo vy sami, třeba při onemocnění nebo lenošení v posteli se snídaní a kávou.

Jak vybrat matraci?

Aby vám matrace plně vyhovovala, měli byste znát svou váhu, rozměry postele, také je dobré si vyzkoušet, jaká tvrdost je vám příjemná. Důležitý je také použitý materiál, jinak reaguje na tělo např. líná pěna a jinak taštičkové matrace. Zajímavé rozdíly můžete najít, i co se týče potahů, v nichž jsou matrace schované. Nejběžnější jsou matrace 90 x 200 cm, ale vybírat můžete i mnohé jiné rozměry, nebo si nechat vyrobit matraci na míru dle vašich potřeb.

Podívejte se na matrace.purtex.cz a vyberte si precizně vyrobenou matraci, s níž budete spokojeni po mnoho let.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články