Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -aktuálně

UNC nakladače aneb kolik stojí náhradní díly?

Stavební výstavba pokračuje i přes neustupující ekonomickou recesi nezadržitelně kupředu. Majitelé pozemků a provozovatelé stavebních firem totiž nemohou a vlastně ani nechtějí veškeré práce zastavit ze dne na den. Je totiž nutné dodržovat dané technologické postupy, v nichž mnohdy nejsou žádné přestávky. S tím souvisí i snaha udržet veškeré stroje provozuschopné za každých okolností, což není vždy snadné.

Jak sehnat náhradní díly?

Smykové nakladače UNC jsou na tuzemských stavbách velmi frekventované. Patrně byste nenašli žádnou stavbu, na které se tyto kompaktní a univerzální stroje nenacházejí. Bohužel jako veškerá technika se i nakladač může rozbít, což vždy představuje velký problém. Naštěstí se jako zástupce stavební firmy můžete obrátit na webové stránky specializované společnosti, na nichž najdete prakticky všechny náhradní součástky. Stačí tedy lokalizovat závadu, objednat potřebné díly a za několik dní je nakladač opět v provozu.

Kolik díly stojí?

V dnešní době však kromě rychlosti dodání náhradních dílů budete řešit i jejich cenu. Vzhledem k rostoucím cenám paliv se všichni provozovatelé snaží ušetřit, což však v oblasti náhradních dílů není dobrý nápad. Vždy je totiž lepší investovat do dražších součástek od specializovaného dodavatele než za týden řešit opravu stejné závady. Cena jednotlivých dílů se pak liší od jejich velikosti, složitosti a také dostupnosti.

Půjčte si větší nakladač

V praxi se ovšem může stát, že smykový nakladač postihne tak závažný problém, že bude vyřazen z provozu na několik dlouhých týdnů. Ani v tomto případě nemusíte zoufat, protože řešení nabízí specializovaná společnost. Ta se kromě prodeje náhradních dílů zaměřuje i na pronájem kvalitní stavební techniky. Za výhodnou cenu si tak můžete půjčit třeba kolové rypadlo, nebo modernější smykový nakladač, díky němuž nebudete mít problémy s dokončením zakázky.

Na náhradních dílech byste neměli nikdy šetřit. Vaší snahou je totiž vrátit nakladač do provozu co nejrychleji.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články