Středa, 8 února, 2023
- Komerční sdělení -aktuálně

Laser CNC – pálicí stroj řízený počítačem

Moderní pálicí centrum GWEIKE přináší podobu laseru s řízením CNC. Vynikající poměr mezi pořizovací cenou a hodnotou z něj dělá velmi zajímavou investici do strojírenského vybavení pro mnoho zákazníků. Laserový řezací stroj se systémem odpovídajících nárokům dnešní doby dělá z vláknových laserů precizní dělící stroje. CNC laser můžete mít v mnoha konfiguracích.

Zastoupení pro Českou republiku a Slovensko přináší laser CNC systémy GWEIKE v novém modelovém roce 2023. Objevte i Vy jedinečné zpracování a důraz na kvalitu použitých komponentů. Fiber laser s dostatečným výkonem je produktivní řezačka. Nabízené volitelné příslušenství laserových strojů dává možnost individualizace dle klientových potřeb. Skvělé balení je dodávání včetně dopravy, instalace laseru CNC a školení operátora. Dlouhá životnost včetně standardně dlouhé záruky zajišťuje téměř trvalý hod těchto strojů. Ne nadarmo se říká, že plazmová technologie je na ústupu a laser je stále dominantnější v segmentu pálicích strojů. Navíc vývoj stále pokračuje a v budoucnu se můžeme těšit na ještě lepší výsledky, a především větší implementaci do chytrých výrobních celků.

CNC je slovní zkratka pro řízenost počítačem. Laser CNC řídí tedy počítač prostřednictvím pokynů operátora. Na prvním místě je bezpečnost práce. Proto je laserový stroj vybavený ochranným krytem, kamerovým systém a čidly zabraňující kolizi. Lze mít fiber laser také s optickými závorami či automatizovanými zakladači materiálu. Zájemce má na začátku možnost si vybrat provedení laseru na plechy, trubky či kombinovaných laserový řezací stroj. Vždy záleží na konkrétní aplikaci. Dobrý dodavatel této technologie Vám stroj ukáže osobně a doporučí vhodnou výbavu.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články