NEPŘEHLÉDNĚTE

Korkové zátky neboli špunty

Nevíte co udělat s hromadou špuntů, které nám zbyly po oslavách? Inspirace je tu! Je škoda je vyhodit, můžeme z nich vyrobit hezké obrázky s připomínkou „opice“, můžeme z nich udělat tiskátka na barvu, můžeme z nich vyrobit další neobvyklé dekorace. ..

Dort pro děti s překvapením

Tenhle dort je hlavně pro děti, ale stejně tak můžete do dortu dát i lísky na koncert, na zápas, nebo nějakou hezkou drobnost pro vaše blízké. Cukrovinky jsou ovšem nejhezčí a na děti fungují nejlépe. Jen počkejte, až uvidíte ty překvapené tvářičky dětí, ..

Řešením jsou LED vánoční řetězy!

Vánoce jsou sice ještě relativně daleko, ale nebude to dlouho trvat a již v říjnu na nás vybalí supermarkety vánoční dekorace a promo akce na vánoční doplňky budou součástí běžné nabídky v obchodech. Při myšlenkách, jak obšťastnit naše nejbližší, budeme ..

Co se starými tričky

Jestli se poctivě řídíte kalendářem hospodyňky, tak jste minulý týden přerovnávali a třídili šatník. Ale možná, že je máte zahrabané na dně koše s prádlem na žehlení nebo někde v rohu skříně.Ano, každé tričko včetně těch nejoblíbenějších jednou ..

Velikonoční aranžmá na stůl

Ukážeme si možnost výzdoby velikonočního stolu a další doplňky k výzdobě velikonočního interiéru. Zaměříme se na jednoduché aranžmá, bez zbytečných dekorací, které dají vyniknout čisté kráse rostlin. Velikonoce patří k velkým rodinným svátkům. K ..

Vánoční přání - batika

Pracuje jak s lidovými motivy, tak využívá vlastní náměty. Základní vzory a barevnost (bílá – červená – modrá) vycházejí stylisticky z velikonočních kraslic. Vzory jsou geometrické, jednoduché rostlinné nebo kontury zvířátek či srdíčka. Autorka také ..

Zastrkávaný a zapichovaný patchwork

Vysvětlíme jak si bez jehly a nití udělat patchworkové dekorace. Využije kousků látek a stuh na výrobu originálních velikonočních dekorací – věnečků a vajíček. Jedná se o snadnou techniku, která má kořeny v patchworku, ale na rozdíl od něj není nutné mít ..

Dětské pískoviště

Máte malé děti a dům a chcete jim udělat pískoviště? Tak se pojďte podívat na to, jak takové pískoviště můžete udělat sami. K tomu, aby takové pískoviště vzniklo, je zapotřebí písek a nějaká „ohrádka“. A právě tuhle ohrádku si můžete poskládat z ..

Obrázky z kamínků

Každý kámen je v podstatě přírodní originál a vůbec nejlepší jsou kameny, které opracovalo moře. Pokud si je přivezete domů, můžete si z nich udělat následující obrázky. Kromě kamínků, k výrobě takového obrázku potřebujete: - dřevěné rámečky- kartón ..

Drátování

Drátování je koníček, kterýžto doznává velkého boomu. Jde sice o piplavou práci, ale její výsledky vás nadchnou. V našem videu vám poradíme vhodnou volbu drátu a kde se dá sehnat, jaké kleštičky je potřeba obstarat, prozradíme, kolik je různých způsobů ..