Postele z masivu za bezkonkurenční ceny

V rodinném domě by v žádném případě neměl chybět dřevěný nábytek z masivu a další doplňky. Jedná se bezpochyby o unikátní a úplně dokonalý prvek, který se pyšní svým přírodním složením. Možná i proto je dřevěný nábytek z masivu tak oblíbeným ..

Mozaika kolem vás

Keramická mozaika může mít mnoho podob a můžeme se s ní setkávat na různých místech. Je samozřejmostí, že se stala součástí našeho bydlení. Keramickou mozaikou zdobíme naše koupelny, často se objevuje v různých provedeních jako obklad kuchyňské linky. Není ..

Čištění odpadů

Odpady jsou nezbytnou součástí každého vodovodního systému. Ale opravdová zkáza teprve začíná, až se odpady ucpou!Je to velmi nepříjemné pro každého z nás. Ať už ten zápach nebo následné čistění.Při čištění odpadů byste měli mít na paměti určité ..

Osvětlení - svítidla do interiéru

Návrh osvětlení architekta patří k jednomu z jeho základních nástrojů, jak správně namodelovat prostor, provést případnou optickou korekci a udat celkovou atmosféru místnosti.V místnostech s minimální světlou výškou, kde nelze vestavět sádrokartonový podhled ..

Světlem proti depresi

Osvětlení interiéru je dnes vnímáno jako součást bytového designu. Má ale především účel praktický, proto je při jeho pořizování důležité dbát několika zásad. Změní vzhled místnostiPomocí vhodně zvoleného osvětlení můžeme efektivně proměnit vzhled ..

Toalety - co o nich ještě nevíte

Bereme je jako samozřejmost, ale i ony mají svou historii, a dokonce svůj svátek! Jsou nejenom místem úlevy, ale často i pracovnou, čtenářským koutkem... Zaslouží si, abychom o nich věděli víc.SplachováníPoprvé s touto revoluční myšlenkou přišel roku 1595 ..

Jak vybrat správnou digestoř?

Odsavač par (digestoř) má v dnešní kuchyni nezastupitelné místo. Jeho hlavní funkcí je odvod páry a pachů při vaření, ale také odvod kysličníku uhličitého, jenž vzniká při vaření na plynovém sporáku. Dnešní odsavače jsou velmi výkonné a navíc se mohou ..

DŘEZ – CENTRUM KUCHYŇSKÉHO DĚNÍ

Statistika dokazuje, že šedesát procent kuchyňských prací se odehrává u dřezu, a to i přesto, že většina kuchyní je dnes vybavena myčkou nádobí. Dřez totiž využíváme k mnoha dalším činnostem, například při očišťování zeleniny, masa, při slívání ..

NÁPADY PRO ORIGINÁLNÍ PODLAHU

Kvalitní a hezká podlaha je základem úspěchu k dosažení zdařilého interiéru. Proč bychom tedy měli zůstávat u všedního vzhledu, když jí můžeme celkem snadno dodat originální tvář? Jednotlivé materiály můžeme vzájemně kombinovat, a tak už záleží jen na ..

UVAŽUJEME O NOVÉ KOUPELNĚ

Možná si říkáte, že tím úplně prvním, co by mělo v novém roce ve vašem bytě důkladně prokouknout, bude koupelna. Snad jste se dokonce už podle cenové nabídky rozhodli pro odbornou firmu a chystáte se na první schůzku – právě do koupelny. Tam, přímo na ..